Polaków w kraju Niderlandów żyje ponad 200 tysięcy. Jest to duża liczba pod względem grupy emigrantów w Holandii. Naród Polski plasuje się na 6 miejscu w ilości emigrantów. Nasi rodacy podejmują się zatrudnienia przede wszystkim w pracach sezonowych. Jednak są i tacy, którzy znajdują pracę w fabrykach, na budowie czy przy opiece osób starszych. Praca w Holandii jest atrakcyjna. Niskie bezrobocie, które ciągle spada, przyzwoite zarobki i jakość życia. To elementy, które przyciągają Polaków do tego kraju. Dodaj portal Głos Polski do swoich ulubionych i czytaj najświeższe informacje po polsku.

Praca w Holandii – aktualne oferty pracy dla Polaków

Ze względu na godne wynagrodzenie Polacy chętnie odwiedzają Holandię, aby zarobić na życie. Niderlandy cieszą się ogromną popularnością wśród emigrujących Polaków. Widać to szczególnie w mieście Haga, które słynie z branży rolniczej i ogrodniczej. To właśnie tam można znaleźć szybko zatrudnienie w szklarniach czy chłodniach. Znajduje się tam ponad 10 tys. Polaków. Praca w Holandii jest dla nich atrakcyjna. Jeśli i Ty chcesz zacząć pracować w tym kraju, sprawdź najnowsze ogłoszenia na portalu Głos Polski. Zaaplikuj na wygrane stanowisko i zacznij swoją pracę w Holandii.

Informacje z kraju tulipanów. Twój Głos Polski w Holandii

Polacy w Holandii mogą liczyć na wsparcie ze strony lokalnej społeczności. Większość z nich nie wyjeżdża tam w ciemno. Znajomi, koledzy, koleżanki czy rodzina, która tam przebywa, pomaga im jaka może. Agencje pracy również szukają zatrudnienia dla Polaków w grupach. Najnowsze i najświeższe informacje po polsku, mogą sprawdzać na portalu Głos Polski. To nie tylko oferty pracy. Za pomocą portalu Głos Polski znajdą tutaj nawet mieszkanie. Ogłoszenia w Holandii pomagają Polakom zaaklimatyzować się w tym państwie, bezpiecznie rozpocząć pracę i żyć spokojnie. Sprawdź najnowsze ogłoszenia, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Masz nasze wsparcie!

 

Comments are closed.

Pin It https://corralesartists.org https://abweb.com.pl https://planetaski.pl