Przyciągająca wzrok witryna lokalu to jeden z elementów skutecznego visual marketingu. W czasach, gdy konsument ma wręcz nieograniczone możliwości wyboru warto postawić na rozwiązania, które wyróżnią firmę wśród konkurencji. Logotypy przestrzenne to niezwykła forma promocji – widoczne całą dobę doskonale zwracają uwagę. 

Rodzaje logotypów przestrzennych

Na rynku znaleźć można wiele rozwiązań – znaki będą różnić się nie tylko zastosowanym przy produkcji materiałem, ale także dodatkowymi właściwościami takimi jak np. podświetlenie. W zależności od potrzeb właściciele mogą dobrać idealny model do swojej firmy. Agencja Happy Island oferuje duży wybór logotypów przestrzennych – specjaliści doradzą jakie tworzywo wybrać, pomogą zaprojektować odpowiedni znak graficzny, a także zajmą się montażem.

Logotypy przestrzenne z możliwością podświetlenia i świecące

Podświetlany logotyp to idealne rozwiązanie dla klientów zainteresowanych wyróżnieniem swojej firmy w subtelny i elegancki sposób. Wyposażone w najlepszej jakości LED-y znaki wykonane są najczęściej z aluminium i plexi, jednak w razie potrzeby możliwe jest także użycie innych materiałów np. drewna.

Logotypy przestrzenne wykonane ze styroduru i plexi

Styrodur, czyli spieniony polistyren, charakteryzuje niezwykle gładka powierzchnia lekko odbijająca światło. Logotyp przestrzenny wykonany z takiego materiału świetnie wkomponuje się w otoczenie jednocześnie dodając elegancji witrynie czy wnętrzu. 

Logotypy przestrzenne wykonane z drewna lub sklejki 

Wygląd takiego znaku uzależniony jest jedynie od wyobraźni klienta – logotypy przestrzenne wykonane z drewna lub sklejki nie muszą być jedynie prostą bryłą, możliwe są również zlecenia na projekty o nieregularnych kształtach. Do produkcji odpowiednie będzie zarówno surowe, jak i lakierowane czy malowane na dowolny kolor dostępny w palecia RAL drewno.

Logotypy przestrzenne tapicerowane

Tapicerowane znaki zdecydowanie dodadzą wnętrzu charakteru. Klienci mogą wybierać spośród wielu tkanin – logotypy przestrzenne mogą być obszywane wszystkimi materiałami tapicerskimi, skórą czy welurem.

Logotypy przestrzenne hybrydowe

Klienci szukający nieoczywistych połączeń zachwycą logotypy hybrydowe. Takie znaki powstają z połączeń różnych materiałów. Zgodnie z wymarzonym projektem specjaliści z agencji Happy Island mogą stworzyć nietypowe kompozycje.

Gdzie najlepiej sprawdzą się logotypy przestrzenne?

Logotypy przestrzenne to nie tylko sposób na wyróżnienie swojej firmy, ale także niezwykły element dekoracyjny. Świetnie sprawdzą się w lobby biura, na fasadzie budynku czy jako widoczny znak witający klientów na ścianie przy recepcji. Ze względu na różne możliwości konstrukcyjne i szeroką gamę dostępnych materiałów każdy znajdzie projekt dla siebie. Logotypy mogą być montowane bezpośrednio do elewacji lub eleganckich tablic ze szkła, dibondu, plexi czy PCV. 

 

Comments are closed.

Pin It