Wygodne i proste rozwiązanie – taki jest program do wystawiania faktur od Taxon. Narzędzie, które usprawni proces obiegu dokumentów firmowych pomiędzy biurem rachunkowym a przedsiębiorstwem. Bez straty czasu na zbędne formalności. Aplikacja zyskuje na popularności wśród przedsiębiorców. Sprawdź co możesz zyskać z programem do faktur online.

Doradztwo księgowe w zasięgu ręki

Aplikacja Taxon to przede wszystkim możliwość wystawienia faktury online dla naszego Klienta. Cały proces obiegu dokumentów polega na tym, aby dostarczyć fakturę do naszego biura rachunkowego. W ten sposób nasza księgowa będzie mogła ją rozliczyć i nie czekać do końca miesiąca. 

Z programem do faktur Taxon zrobisz to w szybki i prosty sposób. Wystarczy, że wygenerujesz fakturę, a ona trafi automatycznie do biura księgowego. Następnie faktura jest księgowana, sporządzona deklaracja jest wysyłana do urzędu, a Ty na swoją aplikację otrzymujesz powiadomienie o wysokości podatku do zapłaty. Jedno kliknięcie, a oszczędza czas i pieniądze! Więcej na temat porad księgowych online znajdziesz na https://www.taxon.pl/doradztwo-ksiegowe/

Na bieżąco, z poziomu aplikacji, możesz monitorować swoje podatki. Pełna kontrola kosztów, bez wizyt w biurze. Korzystanie z aplikacji wprowadzi Cię w nowy wymiar relacji biznesowych. Comiesięczne raporty z podatków spowodują, że nie zapomnisz o ich uregulowaniu. Taxon to program do monitorowania podatków dla każdego przedsiębiorcy. 

Program do faktur Taxon – bezpłatna aplikacja

Aplikacja Taxon do pobrania jest przez Google Play i App Store. Działa w wersji mobilnej, jak i w przeglądarce Twojego komputera. Jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie dla firm. Dzięki niej wyślesz dokumenty prosto do Klienta lub wygenerujesz fakturę w formacie PDF. Pobierz aplikację na swojego smartfona ze sklepu Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app. Dołącz do licznego grona zadowolonych użytkowników korzystających z aplikacji!

Comments are closed.

Pin It