Jak zmienić wygląd stołu jadalnego w prosty sposób? Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się przede wszystkim… zmianę sztućców! Dzisiaj topowi producenci proponują nam nowoczesne sztućce, dopasowane do różnorodnych gustów i potrzeb – w kompletach z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Jakie sztućce znajdziemy dzisiaj w sklepach?

Sztućce dopasowane do potrzeb 

Decydując się na wymianę sztućców przede wszystkim warto wiedzieć, z jakich materiałów są one dzisiaj tworzone. Nowoczesne sztućce wykonywane są ze stali nierdzewnej – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, korozją. Sztućce takie bez obaw możemy myć w zmywarkach domowych. Sztućce sprzedawane są w kompletach na 6, 8 lub 12 osób – dzięki temu dobierzemy komplet dopasowany do potrzeb naszego domu. Warto dodać, że sztućce są odpowiednio profilowane i wyważone, aby jedzenie było przyjemnością. Dodatkowo uwagę zwracają wspaniałe zdobienia – sztućce projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami co sprawia, że świetnie uzupełnią one stół i sprawią, że stanie się on przyjemniejszy w odbiorze. Sztućce zdobione są motywami florystycznymi, ornamentami lub też stosowane są nietuzinkowe formy, np. wydłużone trzonki, które wysmuklają optycznie. Sztućce takie warto dobrać do charakteru pomieszczenia, ale i naszych oczekiwań, aby każdy posiłek był wyjątkowy. 

Sztućce na specjalne okazje

Czy wiesz, że oferowane przez producentów sztućce to nie tylko klasyczne noże i widelce? Na stronie gerlach.pl  znajdziemy komplety dedykowane dzieciom – są to zestawy o nieco mniejszych rozmiarach, często zdobione motywami z ulubionych bajek. Tu również znajdziemy sztućce takie jak widelczyki do ciast czy łyżeczki do herbaty. W ofercie nie brakuje również łopatki do ciast czy łyżek do sałat. 

Comments are closed.

Pin It