Ogród przy domu może stać się najlepszym miejscem wypoczynkowym, z którego korzystać będą domownicy – konieczne są jedynie odpowiednie meble. Nowoczesne komplety meblowe zaskoczą pod wieloma względami. Projektanci dbają o to, by meble ogrodowe były trwałe, eleganckie. Komplet ogrodowy z sofą to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych zestawów.

Technorattanowy komplet ogrodowy z sofą

Decydując się na komplet meblowy z sofą, warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble technorattanowe. Meble takie odznaczają się nowoczesnym designem, trwałością i elegancją. Rozbudowane kolekcje mebli technorattanowych pozwalają na wybranie dowolnych elementów i tworzenie własnych, autorskich zestawów. Komplet ogrodowy z sofąto bez wątpienia najchętniej wybierana opcja – komplet składa się z sofy, stolika kawowego i opcjonalnie z dodatkowego fotela. Meble technorattanowe są lekkie – to wynik zastosowania aluminiowych stelaży, które dodatkowo zabezpieczono przed korozją. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci i brudu. Meble technorattanowe dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

Komplet ogrodowy z sofą – meble rattanowe

Ciekawym pomysłem na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej jest komplet ogrodowy z sofą, wykonany z naturalnego rattanu. Meble rattanowe są dzisiaj jednymi z najbardziej poszukiwanych i pożądanych. Naturalny rattan to wyjątkowe tworzywo, które pozyskiwane jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Dzięki temu pozyskiwanie pnączy rattanowych nie wpływa na degradację środowiska. Meble rattanowe zachwycają elegancją – komplet ogrodowy z sofą będzie nie tylko gwarancją wygody, ale też elementem, który znacząco wpływa na odbiór przestrzeni. Meble rattanowe należy odpowiednio zabezpieczyć na czas jesieni i zimy.

Comments are closed.

Pin It