Układanie puzzli to ciekawa, a zarazem rozwijająca rozrywka. Niejednokrotnie trzeba porządnie pokombinować, żeby znaleźć pasujące elementy i stworzyć z tego gotowy obraz. Już 1,5 roczne dziecko można zapoznać ze składająca się z kilku elementów układanką. Dzięki różnorodności tematów i stopnia trudności jest to zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku. Powinniśmy zachęcać swoje pociechy do układania puzzli od najmłodszych lat, ponieważ ma to bardzo dobry wpływ na ich ogólny rozwój psychiczny i fizyczny. Będziemy  dumni, patrząc, jak nasze dzieci rozwijają się poprzez zabawę. W tym celu stworzyliśmy sklep internetowy z zabawkami Edukatorek – chcemy bawić i uczyć.

Drewniane puzzle – dla dzieci w każdym wieku

Najważniejsze podczas zakupu układanki jest dokładne dobranie jej poziomu trudności i zaawansowania do wieku dziecka. Puzzle drewniane występują w różnych wariantach różniących się przede wszystkim liczbą elementów. Jeżeli maluch dostanie do zabawy układankę zbyt skomplikowaną, nie będzie ona dla niego ciekawa i zniechęci się go tej formy rozrywki. Byłaby to wielka szkoda, ponieważ udowodniono, że układanie puzzli uczy logicznego myślenia i wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej. Dzieci bawiące się od najmłodszych lat zabawkami edukacyjnymi mają w późniejszych latach większą łatwość nauki czytania i pisania. Wspólna zabawa klockami i puzzlami to również świetny sposób na zacieśnianie więzi rodzinnych 

Zabawki edukacyjne w sklepie Edukatorek

W ofercie naszego sklepu znajdziesz puzzle dla dzieci z trwałych materiałów i z ciekawymi motywami takimi jak bohaterowi bajek, zwierzęta, dinozaury czy kwiatki. Wszystkie zabawki są w pełni bezpieczne i funkcjonalne i spełnią potrzeby każdego dziecka, niezależnie od jego wieku. Podczas zabawy przez naukę dzieci chętniej podejmują wysiłek fizyczny i są skore do dłuższego skupienia się, dlatego warto zainwestować w ciekawe zabawki, które im w tym pomogą. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i sprawdź co przygotowaliśmy dla twojej pociechy – https://edukatorek.pl/.

Comments are closed.

Pin It