Znana i lubiana na całym świecie. Stosowana przez kierowców od lat i nadal nie ma konkurencji. Brytyjska marka TEC 2000 i jej produkty dostępne są w wielu krajach. Zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Preparat za kilkadziesiąt złotych pomoże uniknąć kosztownych napraw sięgających kilku tysięcy. Co sprawia, że tak wielu właścicieli pojazdów poleca ich stosowanie? Przyjrzyjmy się dwóm z nich – Engine Flush i Airco Fresher Service Spray.

Engine Flush – puszka do płukania silnika 

Płukanie silnika jest bezpieczną metoda na pozbycie się nadmiaru nagaru, osadu i sadzy z wnętrza silnika. Ma ona za zadanie dotrzeć do wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w rowkach pierścieni tłokowych, kanalikach wału i popychaczy zaworowych. TEC 2000 engine flush usuwa zużyty olej, a samo płukanie jest czynnością pielęgnacyjną. Ten zabieg należy powtarzać przed każdą wymianą oleju. 

Efektem tego jest lepsza kompresja na cylindrach, zwiększenie mocy przez uwolnienie zapieczonych pierścieni, cichsza praca silnika i brak wydobywania się czarnego dymu z wydechu. Płukanka do silnika jest kompozycją dwóch rodzajów rozpuszczalników, dwóch preparatów smarnych oraz nie zawiera nafty i oleju. Jej użycie jest całkowicie bezpieczne dla jednostki napędowej, dlatego od ponad 20 lat cieszy się niezmierną popularnością na rynku motoryzacyjnym. 

Odgrzybiacz do klimatyzacji – sprawdzony sposób bez demontażu elementów klimatyzacji

Jeśli w Twoim samochodzie pojawia się nieprzyjemna woń wilgoci i stęchlizny to znak, że system klimatyzacyjny wymaga odświeżenia. Przynajmniej raz do roku, szczególnie po zimie, klimatyzacja w aucie powinna zostać poddana przeglądowi i uzupełnieniu czynnika chłodzącego. Wielu z nas nie może bez niej funkcjonować. Jest to uciążliwe w codziennych korkach, dzięki temu otrzymujemy miły dla ciała chłód. Zagrzybiony układ klimatyzacyjny jest niebezpieczny dla zdrowia naszego i pasażerów. Wystarczy, że użyjemy preparatu Airco Fresher Service Spray (https://tec2000.pl/produkt/produkt-spray-odgrzybiacz-do-klimatyzacji-airco-fresher/) , do którego nie trzeba demontować elementów klimatyzacji. Środek ten zadba o świeże powietrze, pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów i odświeży wnętrze samochodu na długie miesiące. Odgrzybiacz bazuje na bakteriobójczych i grzybobójczych składnikach, które bez problemu wyczyszczą system klimatyzacyjny w Twoim samochodzie. 

Comments are closed.

Pin It