Nowoczesne meble balkonowe odznaczają się wysoką estetyką, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie słoneczne. Wśród licznych kompletów i elementów warto zwrócić uwagę na narożnik na balkon – mebel ten może być podstawą aranżacji lub samodzielnym elementem, który zagwarantuje nam wygodę!

Narożnik na balkon z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych. Narożnik na balkon wykonany z tego tworzywa to świetne uzupełnienie aranżacji prowansalskiej czy nowoczesnej. Narożnik na balkon wykonano z technorattanu zagwarantuje nam odpoczynek bliżej natury, kiedy tylko tego zapragniemy – przekonują sprzedawcy w sklepie internetowym gardenspace.pl.

Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach – ten rodzaj konstrukcji jest malowany proszkowo, przez co aluminium zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna, która przypomina rattan. Tworzywo technorattanowe ma nieporowatą strukturę, przez co nie wchłania brudu, nie jest podatne na ścieranie, odkształcenia. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów przez co nasz narożnik na balkon dopasujemy do już istniejącej aranżacji. Gdzie kupić meble balkonowe? Świetnym rozwiązaniem są meble ogrodowe powystawowe, które dostaniemy w znacznie niższej cenie. Nasz narożnik na balkon możemy uzupełnić pledami, kocami czy poduszkami, aby wypoczynek był pełniejszy. 

Jak chronić narożnik na balkon?

Na czas jesieni i zimy producenci rekomendują zabezpieczenie mebli ogrodowych przed osiadaniem brudu, wilgoci. Najlepszym rozwiązaniem są dedykowane pokrowce ogrodowe, które tworzone są z lekkich tkanin technicznych o gęstym splocie. 

Comments are closed.

Pin It