Nowoczesne meble ogrodowe projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami i z myślą o użytkowniku – przekonują producenci. Nie sposób się z nimi nie zgodzić: komplety meblowe zachwycają designem, oryginalnością i zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Jednym z chętniej kupowanych jest leżak aluminiowy. Co warto wiedzieć o tym meblu?

Leżak aluminiowy w ogrodzie

Wypoczynek blisko natury to świetny sposób na relaks – nie musimy posiadać rozległego ogrodu, wystarczy taras i odpowiednie meble. Leżak aluminiowy to produkt wykonany z myślą o najbardziej wymagających klientach – posiada on aluminiowy stelaż malowany proszkowo, który zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, rdzą, odkształcaniem. W zależności od modelu leżaka jego wypełnienie może tworzyć syntetyczna siatka lub plecionka technorattanowa. Siatka jest elastyczna, gęsto pleciona i odporna na ścieranie, nadaje meblom nowoczesnego wyglądu. W przypadku leżanek technorattanowych możliwe jest wybranie koloru z szerokiego wachlarza opcji. Sam technorattan jest materiałem o wysokiej odporności na wnikanie brudu czy kurzu, wilgoć. Technorattan do złudzenia przypomina klasyczny, naturalny rattan. 

Zaletą leżanek ogrodowych jest możliwość regulowania zagłówka. Producenci proponują modele wyposażone w podłokietniki i niewielkie kółka, które pozwolą na wygodne przesuwanie mebla z miejsca na miejsce. Atutem mogą być również komory wewnętrzne w modelach technorattanowych. 

Leżak aluminiowy w cieniu parasola

Świetnym uzupełnieniem dla leżaka aluminiowego będzie nowoczesny parasol ogrodowy. Parasole zaskoczą nas licznymi punktami regulacji, jak również materiałami zabezpieczonymi przed działaniem wilgoci. Czasza parasola ochroni nas nie tylko przed promieniowaniem słonecznym, ale również przed niespodziewanym deszczem!

Comments are closed.

Pin It