Wiele osób obawia się poddania swojej skóry zabiegowi depilacji laserowej. Jednak przestrzegając podstawowych zasad i reguł takich jak brak poddawania skóry promieniom słonecznym można być pewnym, że nic złego podczas zabiegu się nie stanie! To sprawdzona i przebadana metoda usuwania włosów, która usuwa je na dobre! Nigdy więcej nakładania gorącego wosku, kupowania pianek do golenia czy podrażnień. Po przeprowadzeniu serii zabiegów depilacji laserowej na danym fragmencie skóry włosy już nigdy nie odrosną!

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Prawidłowo przeprowadzony zabieg depilacji laserowej za każdym razem rozpoczyna się od zebrania skrupulatnego wywiadu. To on będzie w stanie poinformować osobę wykonującą zabieg o kolorze skóry, gęstości włosów, czy też spożywania leków. Niektóre z nich mogą być fototoksyczne przez co zabieg trzeba będzie przesunąć. Informacje personalne będą w stanie dostarczyć informacji w celu nastawienia mocy i długości fali lasera. Dzięki temu będzie można dobrać najbardziej indywidualne ustawienia co poprawi efektywność zabiegu i nie spowoduje powstania działań niepożądanych.

Następnie przechodzi się do serii zabiegów. Ich liczba jest bardzo różna, lecz z reguły wszystko zamyka się w 4-8 zabiegów. Wiązka światła trafia na skórę, a osoba trzymająca laser wykonuje płynne ruchy. Wykonuje się kilka zabiegów, aby mieć pewność, że zniszczyło się cebulkę włosa w fazie anagenu – to znaczy wzrostu. W przeciwnym wypadku można ją tylko uśpić co da tylko tymczasowe efekty. Zabiegi przeprowadzane są co 4-6 tygodni, a każdy z nich płatny jest osobno. Im większa powierzchnia części ciała poddawana zabiegowi, tym cena jest większa.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

Depilacja laserowa w Szczecinie

Szczecin to jedno z największych miast w Polsce. Znajduje się w nim szereg bardzo dobrych salonów oferujących zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane z bardzo dużym profesjonalizmem. Udając się do salonów największych miast można mieć również pewność co do nowoczesności sprzętu, co jest dodatkowym atutem.

Comments are closed.

Pin It